Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: look very natural and pretty
Color: Brown
Price: 160kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2410183733794222 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 7777527 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: look very natural and pretty
Color: Brown
Author: 3***9
Date:
Review: Looks reallll, and good quality also
Color: Brown
Author: s***6
Date:
Review: Got so many compliments it loojs so natruall buy it
Color: Brown
Author: p***4
Date:
Review: true to size and sooo soft
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.